Skip to content

Satış ekibi İle İletişime geçin

Uygun olduğunuz tarih ve zaman diliminde aranmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu güncel bilgilerinizle doldurun, formu göndermenizi takiben, Carnatech satış ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçecek.

Carnatech, özel hayatınızın gizliliğine önem verir ve bu konuda her türlü önlemi titizlikle uygular.

Şirketimizin resmi internet sitesi olan www.carnatech.com üzerinden “Carnatech Gizlilik ve Güvenlik Politikası” hakkında bilgi edinebilirsiniz. Anılan internet sitesinde yer alan kayıt formunu elektronik ortamda veya basılı evrak şeklinde doldurmak suretiyle Carnatech Gizlilik ve Güvenlik Politikasında açıklanan uygulamaları kabul etmiş ve onay vermiş olursunuz.

Kişisel bilgileriniz, Şirketimizin belirlediği esaslara uygun olarak ve herhalde KVKK hükümleri çerçevesinde işleme tabi tutulmaktadır. Carnatech, üye, müşteri, girişimci bilgilerini tespit için kimlik, adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek, elektronik ortamda veya fiziken yapılacak işlemlere dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek; resmi makamlar tarafından öngörülen bilgileri saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak; Carnatech’e ait ürün ve hizmetleri sunabilmek ve sözleşmenin gereğini yerine getirebilmek amacıyla kişisel verileri işler.