Skip to content

İnsan Değerleri

İnsan Değerleri

Carnatech şirket kültürümüzde, insanın bir kaynak değil, değer olduğunu düşünüyoruz. Bu düşünce ile insan kaynakları yerine insan değerleri başlığını kullanmayı tercih ediyoruz. Ayrıca yaratıcı ve yapıcı zekaya sahip bir ekiple birlikte olmanın ve çalışmanın getirdiği avantajla, Carnatech’de her birey kendi bulunduğu ortama katma değer sağlar.

Carnatech İnsan değerleri departmanı olarak temel amacımız, insanın en değerli özne olarak entellektüel sermayemizi oluşturduğunun bilinci ile, bu değeri daha fazla vasıflandıracak uygulamalar geliştirmek, çalışanlarımız arasında ayrım gözetmeksizin kendilerini geliştirebilecekleri, enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkaran, yeteneklerini sergilemeye uygun, üstün performansın ödüllendirildiği bir iş ortamı yaratmaktır.

İnsan Değerleri yaklaşımımızla, tüm çalışanlarımıza dokunan, iş birimlerimiz ile iç içe ve sektör dinamiklerini takip eden, öğrenen bir organizasyon olmayı ilke ediniyoruz

İşe Alım Süreci

Carnatech İnsan Değerleri departmanı proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip olup, kurumumuzun stratejik kararlarında etkin olan bir yapıdadır. İşe alım sürecimizde öncelikli olarak mevcut çalışanlarımızın terfi pozisyonları değerlendirilmektedir. Devamında ise kariyer siteleri aracılığı ile yapılan başvurular dikkate alınmaktadır.

Personel ihtiyacı doğrultusunda gelen başvurular arasında uygun olduğu düşünülen adaylar ile İnsan Değerleri departmanı yetkililerimiz iletişime geçerek, adaylar mülakata davet edilmektedir. Pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve beceriler ile ilgili çeşitli test ve değerlendirme araçları kullanılır. 

Görüşmeler sonucunda pozisyon gerekliliklerine ve kurum kültürüne uygun, şirketimize değer katabilecek ve hedeflerimize ulaşmada destek olacak adaylara iş teklifi yapılması ile işe alım sürecimiz sona erer.