Skip to content

NAKIVO Backup & Replication

NAKIVO - Üstün Performanslı Yedekleme

Yedekleme Yazılımı

NAKIVO Backup & Replication veri yedekleme ve veri kurtarma yazılımı, VMware® vSphere, Microsoft Hyper-V®, Nutanix® AHV ve AWS® EC2 gibi sanal, fiziksel ve bulut ortamlarındaki kritik verilerinizin ve uygulamalarınızın güvende olmasını sağlayan, NAS cihazlarınız üzerinde dahi tam kapsamlı çalışabilen entegre bir çözümdür.

Physical Server Backup in NAKIVO Backup & Replication – Overview
Physical Server Backup in NAKIVO Backup & Replication – Overview
VMware Backup in NAKIVO Backup & Replication
VMware Backup in NAKIVO Backup & Replication
Hyper-V Backup in NAKIVO Backup & Replication – v8.1
Hyper-V Backup in NAKIVO Backup & Replication – v8.1
#4 Site Recovery in NAKIVO Backup & Replication – Performing Failover Workflow Testing
#4 Site Recovery in NAKIVO Backup & Replication – Performing Failover Workflow Testing

NAKIVO Neden Daha İyi?

Eski nesil yedekleme çözümleri o zamanların teknolojilerine göre üretilmiş ve o zamanın şartlarına göre çözüm sunmuşlardır. Günümüzde ise Sanal makineleri korumak ve kurtarmak için çeşitli eklentiler ve aracılar kullanarak hizmet vermeye devam etmektedirler. Ancak bu durum beraberinde bazı sorunların yaşanmasına sebep olmaktadır.

  • Yüksek bakım maliyeti
  • Yönetim için gereğinden fazla efor ve zaman harcanması 
  • Yedekleme ve kurtarma işlemlerinin uzun sürmesi
  • Başarısız kurtarma sonuçları ile karşılaşma riskleri
 
NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma yazılımı gibi modern yedekleme çözümleri ile sorunlarınızı kolayca çözebilirsiniz.
NAKIVO Backup and Replication

NAKIVO ile anında veri kurtarma

Anında Veri Kurtarma

Çok hiper yönetici ortamlarının güvenilir bir şekilde korunması için, NAKIVO Backup & Replication, sanallaştırma platformlarında VM yedeklemelerinin kolay bir şekilde aktarılmasını ve kurtarılmasını sağlayan Çapraz Platform Kurtarma‘yı içerir.

Verilmli Boyut Azaltma

NAKIVO Backup & Replication, yedeklerinizin daha az yer kaplaması için her bloğu sıkıştırmanın yanı sıra, blok düzeyinde VM yedeklerini otomatik olarak tekilleştirir. Yedekleme sırasında gereksiz takas verileri otomatik olarak atlanması ile 10X’e kadar veri alanı tasarrufu sağlayan bu özelliklerin yanı sıra, NAKIVO Backup & Replication, NEC HYDRAstor ve Dell/EMC Data Domain gibi endüstri standardına sahip cihazları da desteklemektedir.

Otomatik VM Koruması

NAKIVO Backup & Replication, VMware, Hyper-V ve AWS EC2 platformları için imaj tabanlı tabanlı yedekleme ve çoğaltma yaparak sanal makinelerinizi ve kritik verilerinizi istediğiniz şart ve koşula göre yerel olarak, dışarda veya bulut üzerinde hızlı ve verimli bir şekilde yedekler ve yedekleme işlemlerinizi istediğiniz şart ve koşula göre tamamen otomatik hale getirir.

Felaket Kurtarma Orkestrasyonu

NAKIVO Backup & Replication, Anında Dosya Kurtarma ile tek tek dosyaları orijinal VM’ye veya özel bir konuma kurtarabilirsiniz.

NAKIVO ile üstün performans

Üstün Performans

NAKIVO Backup & Replication, VM yedekleme, çoğaltma ve kurtarma için en iyi performansı sunar. Ayrıca gelişmiş bant genişliği azaltma özelliği sayesinde bant genişliğini verimli olarak kullanarak kritik iş uygulamalarınızı aksatmaz. Genel veya tercihlerinize göre kurallar belirleyebilir, Direct SAN Access ve Hot Add özellikleri ağ yükününüzü %50 azaltabilirsiniz.

NAS Tabanlı VM Yedekleme

NAKIVO Backup & Replication, bilgi işlem, ağ, depolama, tekilleştirme ve veri yedekleme işlemlerini bulutta birleştiren desteklenen NAS sunucularından birine yüklenebilir; SMB veri merkezleri ve kurumsal çaplı bilgi işlem şube ofisleri için hiperiletkenli veri koruması ve iş hizmeti kullanılabilirliği sağlar.

Yüksek Güvenirlilik

NAKIVO Backup & Replication ile VM yedeklemenizi yerel ve harici olarak kaydedebilir veya genel bulutlara gönderebilirsiniz. Ayrıca, 3-2-1 yedekleme kuralını izleyerek, yedeklerinizin kopyalarını bir veya birden çok yerde oluşturabilir ve saklayabilirsiniz. NAKIVO Backup & Replication, test edilmiş kurtarılmış VM’lerin ekran görüntülerini içeren e-posta raporları göndererek VM yedeklemenizi ve kopyalarınızı neredeyse anında doğrulayabilir. NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma’yı çalıştıran VM veya fiziksel makine arızalanırsa, yeni bir örnek yükleyebilir ve önceki ayarların tümünü yalnızca birkaç tıklatmayla geri yükleyebilirsiniz

Carnatech veri yedekleme çözümleri

KVKK ile Tam Uyumlu Teknik Tedbir Çözümleri Sağlıyoruz

Kurumunuzun bilgi güvenliği ve IT ihtiyaçlarını Kişisel Verileri Koruma Kanunu mevzuat ve yönetmelikleri ile tam uyumlu yenilikçi ve ekonomik çözümler ile karşılıyoruz.

Carnatech Veri Danışmanlığı