Skip to content

Şirket Profili

Hızla gelişen bilgi teknolojileri hizmetlerini sektörlere ve müşterilerimize katma değer katan yenilikçi çözümlerimizle bir araya getiriyoruz.

Carnatech olarak bizler,

Sistem entegrasyonu, yazılım ve donanım tedariği, bakım destek hizmetleri, teknoloji danışmanlığı gibi ürün ve hizmetleri sektörlerin gereksinimleri doğrultusunda birbirine entegre ediyoruz. Müşterilerimizin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten ve proje uygulamaları yapan deneyimli bir teknoloji kuruluşuyuz. Kurulduğumuz günden beri “sürekli gelişim ve değişim” yaklaşımını benimseyerek;

  • İş Sürekliliği ve Felaket Kurtarma
  • Bulut Bilişim
  • Veri ve Sistem Güvenliği
  • Kurumsal Ağ Çözümleri
  • Veri Yedekleme ve Depolama
  • Sanallaştırma
  • Sistem Entegrasyonu

konularında bugün eriştiğimiz bilgi birikimi ve beceriyi çok çalışarak, sürekli kendimizi eleştirerek ve ekip içi deneyimlerimizi paylaşarak oluşturduk ve alanımızda uzmanlaştık. 

Hızla gelişen bilgi teknolojileri karşısında güncel kalmak için ise gelişimimizi rutin olarak eğitim ve sertifikasyonlarla da destekliyoruz

Sektörlerin gereksinimleri de bilgi teknolojileri gibi hızlı gelişmekte ve yeni ihtiyaçları da beraberinde getirmektedir.

Bizler sektörlerin bugünkü gereksinimlerini karşılarken yarınki ihtiyaçlarına da cevap verecek çözümler ile projelerimizi yönetiyoruz.

Firmaların bilgi teknolojileri ihtiyaçlarının projelendirilmesinde doğru iş modelleri ve yenilikçi yöntemler kullanılmamasından dolayı malesef gereğinden daha fazla bütçeler ile çözümlenmeye çalışıldığına sık sık tanık oluyoruz.

Carnatech olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını optimum yatırım ile maksimum verim alabilecekleri yenilikçi çözümler ile karşılamak bizi biz yapan özelliklerimizden birisidir. 

Her ölçekte kuruluşlar için katma değerli projeler üretiyoruz.

IBMCiscoMicrosoft,  LenovoDell/EMCNECMellanoxVmware, gibi önde gelen teknoloji firmalarının ürünlerini marka bağımlılığı olmadan, ihtiyaca en iyi cevap verecek şekilde tercih ediyoruz. Müşterilerimizin değişen ve artan rekabet koşullarına adapte olmasını sağlayan uluslararası standartlarda katma değerli çözüm projeleri gerçekleştiriyoruz.

Edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimlerimiz ile er sektörden kuruma katma değerli projeler üreterek müşterilerimizin inovasyonlar gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Çözümlerimizin odak noktaları, maliyetlerin düşürülmesi, risklerin yönetilmesi, iş sürekliliğinin sağlanması, bilgi teknolojileri altyapının geliştirilmesi ve adaptasyon süreçlerinin hızlandırılmasıdır.

Müşterilerimiz için süreklilik ne kadar önemliyse bizim için de o kadar önemlidir. Bu nedenle müşterilerimizin sürekliliği bizim sürekliliğimizdir ilkesiyle çözümler üretiriz.

Hizmetlerimizin ve özel çözümlerimizin değişen dünyaya uyum sağlaması için bugünden hazırlık yapar, enerjimizin önemli bir kısmını buna ayırırız.

Değerlerimiz

Bilgi teknolojileri alanında mükemmellik anlayışı içerisinde geliştirdiğimiz hizmetlerimizi ve çözümlerimizi, konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimize sunarız.

Usta çırak ilişkisinin sağlıklı yürüdüğü, insanı öne çıkaran anlayışımız ile gelişerek büyümek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Carnatech olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve stratejik iş ortaklarımızın memnuniyetini dikkate alır, bunun için tüm birikimimizi, mali gücümüzü ve emeğimizi ortaya koyarız

Etik kurallar ve iyi iş ahlakı, ödün vermeksizin bağlı kaldığımız konulardır. Bu değerler carnatech şirket kültürümüzün temel yapı taşlarındandır. 

Kurum içerisindeki ve müşteri ilişkilerimizdeki samimi ve saygılı diyalog en önemli değerlerimizden birisidir. Bu sayede iş ilişkilerimizi sağlıklı bir şekilde yürütürüz.