Skip to content

Veri Yedekleme ve Depolama

Verilerinizi yeni nesil veri yedekleme ve depolama çözümlerimiz ile korumanız ve etkin şeklide yönetmeniz artık çok kolay.

Veri yedekleme ve veri depolama çözümleri

Veri Yedekleme Çözümleri

Veri boyutlarının günden güne artması ve farklı ihtiyaçların ortaya çıkması, veri yedekleme teknolojilerinin ihtiyaca göre farklı çözümler ile karşımıza çıkmasını sağlamıştır. Kurumların bilgi sistemlerine özgü yedekleme ve veri depolama stratejileri oluşturması, iş sürekliliğinin veri kaybı yaşamadan sağlayabilmesi için verileri hızlı, doğru ve güvenli bir şekilde yedeklemesi şarttır.

Gizlilik derecesi yüksek veya hayati öneme sahip verilerin herhangi bir nedenle kaybolması veya zarar görmesi, kurumların çalışma süreçlerinde zararlara yol açabilmektedir.

Carnatech olarak, öncelikle müşterilerimizin veri kaybı risklerini analiz ediyor, olası bir veri kaybı durumunda, veriye en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilecekleri bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Veri Depolama Çözümleri

Sürekli değişen ve gelişen teknolojiler, kurum ve kuruluşların bilişim teknolojileri altyapılarını güvenilir ve sağlam temeller üzerine kurmalarını zorunlu hale getirmektedir.

Uluslararası standartlara sahip veri depolama çözümleri ile her ölçekteki kurumlara ve ihtiyaçlarına göre farklı mimarilerde veri depolama çözümleri sunuyoruz.

Bu konudaki sorunlarınız, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda kesintisiz ve sürdürülebilir veri erişimi sağlayabilmeniz için veri depolama sistemlerinin sanallaştırılması, kümelenmesi ve bulut entegrasyonu gibi çözümler ile felaket kurtarma ve iş sürekliliği çözümlerini hayata geçirirken, bu doğrultuda oluşturulan proje planı çerçevesinde yeni teknolojiye sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Carnatech Yenilikçi Çözümler

Kalite odaklı ürünler ve yenilikçi çözümlerimiz ile tanışın.

Dijital dönüşümler KOBİ’ lerin verimliğini, gelirini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olur. Dijital dönüşümünüzü ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan inovatif çözümlerimiz destekliyoruz. Bize ihtiyacınızı söyleyin, size özel çözüm önerilerimizi sunalım.

Carnatech Veri Danışmanlığı